Reeglid

Jätame endale õiguse konkursi tingimusi muuta.

 1. Konkurss algab 11.10.2021 ja lõpeb 03.12.2021. Seda korraldatakse argipäeviti (esmaspäevast reedeni) kl 7–14.

 2. Konkursist saavad osa võtta kõik Eestlane 1.–4. klassi õpilased. Klassis peab olema vähemalt kolm õpilast. Kui klass on väiksem, peab see konkursil osalemiseks ühinema mõne teise klassiga.

 3. Õpetaja registreerib klassi konkursile ja õpilased osalevad sellel klassina. Õpetajal on osalemiseks vaja õppeprogrammis 10Monkeys (10monkeys.com) tasuta õpetajakontot ja ta peab klassid oma konto kaudu konkursile registreerima. Õpetajale saadetakse sellesisulised juhised meili teel.

 4. Konkursi ajal saavad kõik osalejad (õpetajad ja õpilased) tasuta juurdepääsu õppeprogrammi 10Monkeys kogu sisule. Harilikult on see kättesaadav ainult tasulise PRO versiooni kaudu.

 5. Klassid võistlevad auhindade nimel kahes kategoorias. Kategooriad on 1.–2. klass ja 3.–4. klass.

 6. Klass kogub konkursipunkte, lahendades õppeprogrammis 10Monkeys matemaatikaülesandeid. Kahjuks ei ole võimalik nende täpset kogumist ja arvutuskäiku avaldada, et vältida konkursipettust.

 7. Konkursipunktid ei ole samad punktid, mis kogunevad õppeprogrammis 10Monkeys. Klass ei kogu konkursipunkte, kui mängib mänge (nt 10Monkeys Diver). Klassi suurus ei mõjuta konkursi võitmise tõenäosust.

 8. Enim punkte kogunud klassid on näha konkursi veebilehe pingereas. Pingerida kuvab konkursi ajal kogutud kõiki ja iganädalasi punkte. Pingerida uuendatakse igal argipäeval pärast kl 14.

 9. Nädalaauhind loositakse välja mõlemas kategoorias (1.–2. klass ja 3.–4. klass) nende 10 klassi vahel, kes on kogunud sel nädalal enim konkursipunkte. Kokku loositakse iga nädal välja kaks nädalaauhinda. Eelmise nädala loos toimub igal esmaspäeval pärast kl 14. Võitjaid teavitatakse isiklikult. Võitjad saavad valida kahe auhinna vahel. Auhinnavalik on näidatud konkursi veebilehel.

 10. Peaauhind loositakse finalistide (kokku 20 klassi) vahel teisipäeval pärast konkursi lõppu. Peaauhind loositakse välja 10 enim konkursipunkte kogunud 1.–2. klassi ja 10 konkursipunkte kogunud 3.–4. klassi vahel. Selguse huvides olgu öeldud, et kokku loositakse välja üks peaauhind. Võitjat teavitatakse isiklikult. Peaauhind on näidatud konkursi veebilehel. Lisaks peaauhinnale saab võitja 12 kuuks tasuta 10Monkeys PRO tellimuse kogu koolile.

 11. Lisaks peaauhinna loosimisele saavad mõlemas kategoorias (1.–2. klass ja 3.–4. klass) need kolm klassi, kes on kogunud enim punkte, 12 kuuks tasuta 10Monkeys PRO tellimuse kogu koolile. Võitjaid teavitatakse isiklikult.

 12. Ühtegi auhinda ei vahetata rahaks.

 13. Loosimised viib läbi konkursi korraldaja. Võitja nimi avaldatakse internetis või muudes kanalites.

 14. Osaleja kõrvaldatakse konkursilt, kui võitja või auhind jäetakse korraldajale valeinformatsiooni esitamise või muude takistuste tõttu välja kuulutamata või kui osaleja on rikkunud konkursi tingimusi või seadust.

 15. Korraldaja ei vastuta võitja ees kahjude eest, mille põhjustas või väidetavalt põhjustas konkursil osalemine või auhindade vastuvõtmine ja kasutamine. See ei mõjuta tarbijakaitseseadusega tagatud õigusi.

 16. Korraldaja vastutus osalejate ees ei ületa mitte kunagi konkursi tingimustes kirjeldatud auhindade väärtust ega kogust.

 17. Korraldajal on õigus teha muudatusi. Korraldajal on õigus konkursi tingimusi muuta. Korraldajal on õigus vääramatu jõu või muu olulise sündmuse tõttu konkurss ära jätta.


Korraldaja
Oy 10monkeys.com Ltd
FI2386393-3
Konepajankuja 1, 00510 Helsingi